Hakkımızda

OMC Türkiye tarafından yayınlanan OMC e-konomi dergisi Akdeniz Bölgesindeki ekonomik paydaşların tümüne hitap eden aylık iş ve ekonomi dergisidir.

 

Merkezi Antalya’da olan OMC Türkiye danışmanlık firmasının yıllardır süregelen bilgi birikimini, yaptığı analizleri, sektörel gelişmeleri ve ekonomik süreçler üzerine bilgileri OMC e-konomi dergisinde paylaşırken bölgesel ekonomiye can veren iş adamlarına ve yöneticilere, sektörel sorunlara çözüm önerileri geliştirecek analiz, değerlendirme ve makalelerle önemli bir destekçi olmayı hedeflemiştir.

 

 

Bölgesel ekonominin tüm paydaşlarına ulaşmayı hedefleyen OMC e-konomi dergisi Ağustos 2012 de ilk sayısıyla okuyucularına ulaşmıştır. Yayınlandığı ilk günden beri özel ilgiyle takip edilen OMC e-konomi dergisi kısa sürede bölgenin takip edilen ekonomi dergisi olmuştur.

 

İş adamları, akademisyenler, bürokratlar ve sanayicilerle birlikte çıkardığımız OMC e-konomi dergisi, ihtiyaca uygun içeriğiyle, seçkin röportajlarıyla dolu bir ekonomik rehber olacaktır. Verdiğiniz değer için teşekkür ederiz.